♥Hepsi-Kolik Fan♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Hepsi-Kolik Fan♥

♥Hepsi-Kolik Fan Sitesi Üye oL MutLu oL♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

3 haber bir konuda

2 posters
YazarMesaj
_ßeYsA_
!!1 UyaRı!!
!!1 UyaRı!!
_ßeYsA_

Sitemiz nasıl? : GÜZEL
Özel msjın? : BEYSA(L)EMRE
Nerden? : EVDEN

3 haber bir konuda Empty
MesajKonu: 3 haber bir konuda   3 haber bir konuda Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 9:52 am

arkadşlar hepsinin nereli olduklarını açıklıorum arkadaşm yeni gün gazatesini getrdi orda ünlülerin nereli oldukları yazıo sezn aksu izmir zerrin özer erzincan hepsi kızları yazıo onlarda ŞÖLEDİ
EREN: ERZİNCAN
CEMRE:ERZİNCAN
YOSHY:MERSİN
GÜLÇİN:İZMİR
AYRICA CMRENN AİLESİ ZERRiN ÖZERLE AKRABAYMIŞ
______________________________________________________________________________________________
evet evet yanlış duymadınız hepsinin üzerinde resminin baskılı olduğu ve tüm üyelerin kullandığı şampuanların karışımından bir hepsi şampuanı ürünü piyasaya sunulacakmış.ayrıca daha çıkmasada yapım aşamasında olan bir hepsi oyunu varmış.kaliteli olacak bu oyunda hepsi bir evde yaşayacak herşeyini sen belirleyeceksin ve onlara albüm yapacaksın sen söz ve müzik uyduracaksın onlar orada aynen onlara uygun söyleyecekler.uyutacaksın yemek yaptıracaksın işe göndereceksin odalarını kuracaksın falan.aynı sims gibi bişey

______________________________________________________________________________________________

Grup Hepsi Ile roportajda hepsinin sira sira hayelleri meydana geldi en Cok istedigi uC sey sirasiyla:
GulCin:Ben en Cok buyuk bir konsere Cikmayi istiyorum,2.Cocuklari Cok seviyorum istiyorum fakat(dogurmaktan korkuyorum)3.Kendime Ait Bir Evim Olsun Istiyorum

Cemre:bende buyk bir konsere Cikmayi,Kendime Ait Bir Evim Olmasini,Sevgilim olmasini

Eren:Istedigim uC sey de sevigilimle mutlu olmak!

Yasemin:1.BuYuk bir konsere Cikmayi,sevgilimin olmasini bir de saglik olsun.......
http://ghepsimiz.in-goo.com
Hepsi_Kolik
ђєקรเк๏lเк ค๔๓เn
ђєקรเк๏lเк ค๔๓เn
Hepsi_Kolik

3 haber bir konuda Empty
MesajKonu: Geri: 3 haber bir konuda   3 haber bir konuda Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 8:49 am

ama bnce nereli oldukları kısmı yanlış bn doğrusumnu bulunca yazrım ama ynede saol
https://hepsikolik.all-up.com

3 haber bir konuda
1 sayfadaki 1 sayfası